Služby

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitostí vám můžu pomoci taky v řadě jiných věcí.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

Prodej

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky až po finální podpis smluv a zaplacení částky.

Pronájem

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce. Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu včasného placení nájmu i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

Koupě

Chcete koupit dům nebo byt, ale žádná k dosud zveřejněných nabídek na internetu vás nezaujala? Najdu vám to pravé bydlení pro vás i vaši rodinu. Společně probereme vaše představy a pokusíme se najít dokonalé řešení. Netrapte se zbytečně věčným pročítáním internetových nabídek, jde to i jednoduše.

Štítek PENB

Věděli jste, že při prodeji i pronájmu musíte předkládat platný průkaz energetické náročnosti budovy, neboli štítek PENB? Zájemcům a případným kupců ukazuje, jaká je spotřeba veškerých energií v nemovitosti. Pomůžu vám štítek PENB získat. Najdu pro vás odborníka, který stavbu zhodnotí a průkaz vám vydá.

Financování nemovitosti

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Dlouhodobě spolupracují se specialistou přes finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním třeba pomocí hypotéky.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Pokud chcete prodat nemovitost, musíte mít jasnou představu o její ceně. Cenové mapy nebo porovnávání s podobnými nemovitostmi je velice často zavádějící. Díky své praxe vám mohu tržní cenu nemovitosti odhadnout s co největší přesností.

 

 

Zaujali Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
fname: fullname: