O mně

Jak jsem se dostal k práci realitního makléře? Můj příběh..

Když jsem chodil na školu s technickým zaměřením, vůbec mě nenapadlo, že můj pracovní život se bude ubírat úplně jiným směrem. Začalo to brigádou v  "Mekáči", kde jsem brzy stal manažerem, následně prací v cestovce, kde jsem strávil celkem 10 let na různých postech, od prodejce zájezdů až po oblastního manažera pro pobočky.  Tato pozice mi dala nejvíce zkušeností, nahlédl jsem do vnitřního řízení firmy a měl jsem možnost ovlivnit její vývoj, naučila mě obchodním dovednostem, dále zvládnout osobní time management, koučování a vedení lidí.

Všechno bylo fajn, než přišla krize, velký tlak na výkon, zodpovědnost za výsledky, stres a zdravotní problémy. Musel jsem skončit..

Něco končí, něco začíná..

V této době mě oslovil můj dobrý kamarád s nabídkou práce realitního makléře (díky Kájo)! 

Teprve práce realitního makléře mě začala pořádně naplňovat, protože mi dala maximální svobodu v tom, jak chci pracovat a jakým směrem se ubírat a vylepšovat. 

Obchod a práce s lidmi mě prostě baví a věřím, že pokud se potkáme, určitě najdeme společnou řeč.

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělého realitního makléře očekáváte.

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

Upřímnost

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

Skvělé vyjednávání

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

Výřečnost pravého obchodníka

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
*
email: lname: