Jak pracuji

Svět realit se neustále vyvíjí, příbývají další možnosti, jak kreativně prodat nemovitost. Jdu s dobou a proto využívám všechny aktuální osvědčené marketingové nástroje.

Videoprohlídky, scan nemovitosti, profesionální fotky, 3D půdorysy, katalog nemovitosti, to vše pro Vás zajistím v té nejlepší kvalitě.

Prodávejte se mnou moderním způsobem a získejte za svou nemovitost ty nejlepší peníze!

Profesionální fotografie

Kvalita fotografií určuje, kolik klientů osloví Vaše nemovitost. Proto spolupracuji s profesionálním fotografem, který nemovitost perfektně nafotí a následně upraví tak, aby fotky byly co nejpoutavější. Podívejte se na malou ukázku mých úspěšně prodaných, nebo pronajatých nemovitostí:

            

            

      

Videoprohlídky:

Dalším důležitým prvkem moderní prezentace je zajímavá videoprohlídka. Ať už se jedná o komentovanou prohlídku, videoprohlídku s příběhem nebo videoprohlídku s krásnými záběry okolí pomocí dronů, vždy se snažím přijít s něčím neokoukaným, aby Vaše nemovitost přilákala, co nejvíce klientů na osobní prohlídky. Nebojím se do videa zapojit i své přátele, současné majitele nebo svou rodinu, jako třeba v ukázce níže:

 
 
 
 
 
 
 

 

Propagace:

Zakázky inzeruji na největších realitních serverech a rovněž využívám placenou reklamu na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram a Youtube. Nikdy nevíte, kde najdete Vašeho kupce :-)

                                           

 

3D půdorysy:

Ke každé zakázce přidávám půdorysy. Ať už 2D s výměrami místností nebo 3D pro dokonalou představu, jak nemovitost vypadá. 

         

Virtuální prohlídka nemovitosti:

Projděte si nemovitost z pohodlí domova virtuálně od hlavních dveří, přes chodbu, koupelnu a do všech místností. Uvidíte jí tak, jako byste skutečně nemovitost procházeli, včetně výhledů z balkónu i oken.

      

 

Katalog nemovitosti:

Při osobní prohlídce dostanou všichni zájemci katalog s veškerými informacemi o prodávané nemovitosti, včetně předpisu nájmu, listu vlastnictví, možností financování a dalších důležitých informací. 

 

Home staging:

Nemovitost připravím před nafocením tak, aby vypadala co nejlépe. Níže srovnání fotky pokoje před a po home stagingu.