Jak pracuji

Svět realit se neustále vyvíjí, příbývají další možnosti, jak kreativně prodat nemovitost. Jdu s dobou a proto využívám všechny aktuální osvědčené marketingové nástroje.

Videoprohlídky, scan nemovitosti, profesionální fotky, 3D půdorysy, katalog nemovitosti, to vše pro Vás zajistím v té nejlepší kvalitě.

 

Prodávejte se mnou moderním způsobem a získejte za svou nemovitost ty nejlepší peníze!

 

Profesionální fotografie

Kvalita fotografií určuje, kolik klientů osloví Vaše nemovitost. Proto spolupracuji s profesionálním fotografem, který nemovitost perfektně nafotí a následně upraví tak, aby fotky byly co nejpoutavější. Podívejte se na malou ukázku mých úspěšně prodaných, nebo pronajatých nemovitostí:

 

            

            

      

Videoprohlídky:

Dalším důležitým prvkem moderní prezentace je zajímavá videoprohlídka. Ať už se jedná o komentovanou prohlídku, videoprohlídku s příběhem nebo videoprohlídku s krásnými záběry okolí pomocí dronů, vždy se snažím přijít s něčím neokoukaným, aby Vaše nemovitost přilákala, co nejvíce klientů na osobní prohlídky. Nebojím se do videa zapojit i své přátele, současné majitele nebo svou rodinu, jako třeba v ukázce níže:

 

 

Propagace:

Zakázky inzeruji na největších realitních serverech a rovněž využívám placenou reklamu na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram a Youtube. Nikdy nevíte, kde najdete Vašeho kupce :-)